اوزیل: عصبانی شدم چون ویلا به اسلام توهین کرد

ستاره آلمانی و ترک تبار رئال مادرید از دلیل عصبانیتش در دیدار 4شنبه شب سوپرکاپ اسپانیا گفت.
 

در دقایق پایانی دیدار دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در دور برگشت سوپرکاپ اسپانیا که با برد 2-3 بارسا و قهرمانی این تیم همراه بود، درگیری هایی میان بازیکنان دو تیم رخ داد. در یکی از این درگیری ها گویا "داوید ویا" به "مسعود اوزیل" توهین کرده بود و اوزیل که معمولا بازیکن آرامی است به شدت خشمگین شده و قصد حمله به ویا را داشت. در آن دقایق مهار اوزیل کار آسانی نبود و او به شدت عصبی و ناراحت به نظر می رسید.
طبق گزارش منتشره در روزنامه آ بولای پرتغال، اوزیل ستاره آلمانی ترک تبار رئال مادرید در پایان این دیدار که بااخراج او هم همراه بود از دلیل درگیری اش با ویا صحبت کرد و به این نکته اشاره کرد که ویا به دین او (اسلام) توهین کرده است: «من عصبانی شدم، چون می خواستم از دینم دفاع کنم. ویا به دین اسلام اهانت کرد.»
فرانس فوتبال هم در گزارشی صحبت های اوزیل را بازتاب داد: «آنچه در تصاویر تلویزیونی مشخص بود، در ابتدا ویا اوزیل را زد و همین باعث شد تا این ستاره آلمانی خشمگین شود.»
البته بعید به نظر می رسد که ویا چنین صحبت هایی را برزبان آورده باشد، چرا که آبیدال، کیه تا و آفلای، هم تیمی های ویا در بارسلونا همگی مسلمان هستند.
انتظار می رود که ویا و اوزیل به خاطر درگیری در دقایق پایانی 4شنبه شب با محرومیتی یک تا 3 جلسه ای مواجه شوند و در صورتی که ویا چنین صحبت هایی را برزبان آورده باشد، ممکن است با محرومیت بیشتری مواجه شود.

/ 1 نظر / 23 بازدید
وی پی ان فروش

با سلام فروش وی پی ان با سرعت بالا تضمینی از سرور آمریکا یک ماه ارزان برای دریافت می توانید به این سایت مراجعه کنید. http://vpnforosh.persianblog.ir/ در صورت درخواست تعداد بیشاز 4تا یا 4ماه به بالا ارزانتر حساب می شود.