برنامه کامل پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا

پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2011 آسیا از روز جمعه هفته جاری در قطر آغاز می شود و این در حالیست که تیم کشورمان نخستین دیدار خود در این رقابت‌ها را در روز پنجم مسابقات برابر تیم عراق برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، بر این اساس ملی پوشان فوتبال ایران در روز سه شنبه 21 دی‌ماه در ورزشگاه الریان به مصاف عراق می روند و در روزهای 25 و 29 دی‌ماه در ورزشگاه قطراسپورت به ترتیب برابر کره شمالی و امارات صف‌آرایی خواهند کرد.

شاگردان افشین قطبی اگر به عنوان صدرنشین گروه D به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام ملت‌های 2011 آسیا صعود کنند در این مرحله روز شنبه 2 بهمن ماه در ورزشگاه الریان به دیدار تیم دوم گروه C می روند که در آن تیم‌های کره جنوبی، هند، استرالیا و بحرین حضور دارند. اما اگر تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان تیم دوم گروه D به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات راه پیدا کرد روز شنبه 2 بهمن ماه برابر تیم اول گروه C به میدان خواهد رفت. این بازی در ورزشگاه السد شهر دوحه برگزار می شود.

اگر تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی صدرنشین گروه D شد و در مرحله یک چهارم نهایی نیز از سد تیم دوم گروه C گذشت در مرحله نیمه نهایی برابر برنده دیدار تیم اول گروه A - تیم دوم گروه B صف آرایی می کند. این بازی در ورزشگاه خلیفه برگزار خواهد شد. ملی پوشان فوتبال کشورمان در صورتی که به عنوان تیم دوم گروه D موفق به عبور از مرحله یک چهارم نهایی شوند در مرحله نیمه نهایی مقابل برنده دیدار تیم اول گروه B - تیم دوم گروه A به میدان می روند، این بازی نیز در ورزشگاه الغرافه برگزار می شود.

- برنامه کامل مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2011 آسیا به شرح زیر است:
مرحله گروهی:
جمعه - 17/10/89
* قطر - ازبکستان، ساعت 19:45، ورزشگاه خلیفه (گروه A)

شنبه - 18/10/89
* کویت - چین، ساعت 16:45، ورزشگاه الغرافه (گروه A)

یکشنبه - 19/10/89
* ژاپن - اردن، ساعت 16:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)
عربستان - سوریه، ساعت 19:45، ورزشگاه الریان (گروه B)

دوشنبه - 20/10/89
* هند - استرالیا، ساعت 16:45، ورزشگاه السد (گروه C)
* کره جنوبی - بحرین، ساعت 19:45، ورزشگاه الغرافه (گروه C)

سه شنبه - 21/10/89
* کره شمالی - امارات، ساعت 16:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)
عراق - ایران، ساعت 19:45، ورزشگاه الریان (گروه D)

چهارشنبه - 22/10/89
* ازبکستان - کویت، ساعت 16:45،  ورزشگاه الغرافه (گروه A)
* چین - قطر، ساعت 19:45، ورزشگاه خلیفه (گروه A)

پنجشنبه - 23/10/89
* اردن - عربستان، 16:45، ورزشگاه الریان (گروه B)
* سوریه - ژاپن، 19:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)

جمعه - 24/10/89
* استرالیا - کره جنوبی، ساعت 16:45، ورزشگاه الغرافه (گروه C)
* بحرین - هند، ساعت 19:45، ورزشگاه السد (گروه C)

شنبه - 25/10/89
* ایران - کره شمالی، ساعت 16:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)
* امارات - عراق، ساعت 19:45، ورزشگاه الریان (گروه D)

یکشنبه - 26/10/89
* قطر - کویت، ساعت 19:45، ورزشگاه خلیفه (گروه A)
* چین - ازبکستان، ساعت 19:45، ورزشگاه الغرافه (گروه A)

دوشنبه - 27/10/89
* عربستان - ژاپن، ساعت 16:45، ورزشگاه الریان (گروه B)
* اردن - سوریه، ساعت 16:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)

سه شنبه - 28/10/89
* کره جنوبی - هند، ساعت 16:45، ورزشگاه السد (گروه C)
* استرالیا - بحرین، ساعت 16:45، ورزشگاه الغرافه (گروه C)

چهارشنبه - 29/10/89
* عراق - کره شمالی، ساعت 16:45، ورزشگاه الریان (گروه D)
* امارات - ایران، ساعت 16:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)

مرحله یک چهارم نهایی:
جمعه - 1/11/89
بازی شماره 1: تیم اول گروه A - تیم دوم گروه B، ساعت 20:05، ورزشگاه خلیفه
بازی شماره 2: تیم اول گروه B - تیم دوم گروه A، ساعت 17:05، ورزشگاه الغرافه

شنبه - 2/11/89
بازی شماره 3: تیم اول گروه C - تیم دوم گروه D، ساعت 17:05، ورزشگاه السد
بازی شماره 4: تیم اول گروه D - تیم دوم گروه C، ساعت 20:05، ورزشگاه الریان

مرحله نیمه نهایی:
سه شنبه - 5/11/89
* برنده بازی شماره یک - برنده بازی شماره 3، ساعت 20:05، ورزشگاه خلیفه
* برنده بازی شماره 2 - برنده بازی شماره 4، ساعت 17:05، ورزشگاه الغرافه

دیدار رده بندی:
جمعه - 8/11/89
* ساعت 18:30، ورزشگاه السد

دیدار فینال:
شنبه - 9/11/89
* ساعت 18:30، ورزشگاه خلیف



/ 0 نظر / 10 بازدید