از يک روحاني بعيد است که اينگونه تهمت بزند

حجت‌السلام عليپور که هراز چندگاهي با مصاحبه‌هاي پرحرف و حديث خود به رسانه‌ها سوژه مي‌دهد در آخرين مصاحبه‌اي که انجام داده است، حرف‌هاي جالبي به زبان آورده است و به نظر مي‌رسد اين مصاحبه عليپور تا چند روز حاشيه‌هاي متفاوتي را در پي داشته باشد.

او در قسمتي از حرف‌هاي خود به قهرماني سپاهان در دومين سال ليگ حرفه‌اي اشاره کرده و به نوعي آن را زير سئوال برده است. عليپور تاکيد کرده که آن قهرماني با شيريني و سکه لاي گز و پرداخت 25 ميليون تومان به دست آمده و در اين مصاحبه به نوعي قهرماني تيم زرد پوش اصفهاني را زير سئوال برده است. تا بش قائم مقام باشگاه سپاهان در واکنش به حرف‌‌هاي عليپور مي‌گويد: «در اين مورد بهتر است واحد حقوقي باشگاه سپاهان جواب حرف‌هاي او را بدهد ولي عليپور بايد حرف‌هاي را ثابت کند و بگويد منظورش چه بوده است.»


تابش ادامه مي‌دهد: «من تعجب مي‌کنم که يک روحاني اينطور حرف زده و از چنين شخصيتي بعيد است که اينگونه تهمت بزند. اين يک تهمت بسيار بزرگ است و باشگاه سپاهان با‌آن کنار نخواهد آمد. ما در سالي که قهرمان شديم با قاطعيت به اين عنوان رسيديم و همه يادشان هست که اکثر بازي‌ها را با پيروزي پشت سر گذاشتيم. عليپور بايد به طور دقيق بگويد که منظورش از اين حرف‌ها چه بوده و اينکه گفته سپاهان با پول و سکه لاي گز قهرمان شد را بايد ثابت کند.»

او در پايان حرف‌هايش مي‌گويد: « مطرح کردن اين حرف‌ها پيشينه باشگاه سپاهان را زير سئوال مي‌برد و اين روحاني بايد در مورد مصاحبه‌اي که انجام داده توضيحات کاملي ارائه دهد. باشگاه سپاهان نسبت به اين موضوع عقب‌نشيني نخواهد کرد و همانطور که گفتم واحد حقوقي باشگاه هم در اين مورد پيگيري هاي لازم را انجام خواهد داد.»/ 0 نظر / 21 بازدید