همه جا مانده های فصل نقل و انتقالات

مرجع خبری پرسپولیس : فصل نقل و انتقالات لیگ یازدهم با تمام سروصدا و هیاهوهای خاص خودش پایان می‌رسد و در این میان تیم‌ها با توجه به نیاز و بضاعت مالی‌شان بازیکنانی را به خدمت گرفته‌اند.

 

البته چند مربی و بازیکن هم بودند که جابجایی آنها تا مدتی سوژه اصلی مطبوعات بود. رفتن قلعه‌نویی، استیلی و دایی به تراکتورسازی، پرسپولیس و راه‌آهن.

 

عقد قرارداد آندو تیموریان و رحمتی با استقلال، تمدید قرارداد سید جلال حسینی و بنگر با سپاهان، رفتن محمد محمدی و مهدوی‌کیا به داماش، بازگشت اولادی به پرسپولیس و تمدید قرارداد انصاری‌فرد با سایپا از جمله همین اخبار پرسروصدا بود و شاید تنها بازیکن بزرگی که تکلیفش مشخص نشده، خسرو حیدری باشد که به هر حال باید وضعیتش را نهایی کند. البته انتقال هادی عقیلی و محمدرضا خلعتبری به تیم‌های قطری العربی و الغرافه و بازگشت ایمان مبعلی به امارات و تیم شارجه و ترانسفر شدن پژمان نوری هم به الامارات امارات از اتفاقات مهم این فصل بود.

 


اما با همه این اتفاقات باز هم چند بازیکن که نام‌های بزرگی دارند بدون تیم مانده‌اند. نفراتی که تا چند سال پیش خواهان زیادی داشتند. شاید بتوان از محسن خلیلی به عنوان نفر اول این لیست نام برد. آقای گل پرسپولیس که فصل خوبی را در استیل‌آذین پشت سر نگذاشت. مهدی شیری هم در تفکرات تاکتیکی دایی جای خاصی پیدا نکرده و ظاهرا استیلی هم اعتقادی به او ندارد.


مهرزاد معدنچی، فریدون زندی، امیر شاپورزاده، کاظم برجلو و مهدی محمدی دیگر بازیکنان فصل گذشته استیل‌آذین هستند که شاید کمتر کسی فکرش را می‌کرد آنها تا یک روز مانده به پایان نقل و انتقالات لیگ یازدهم بدون تیم بمانند.


جواد کاظمیان هم در حال حاضر چنین سرنوشتی دارد و پس از کسب عنوان قهرمانی با سپاهان در انتظار پیشنهادی از سوی اماراتی‌ها است. اگر در تیم‌های دیگر هم جست‌وجو کنیم با نام‌های بیشتری روبرو می‌شویم. بازیکنانی مثل واعظی، سامان صفا، روزبه شاه علیدوست، وحید علی‌آبادی و ... که اگر تیمی نروند یا باید تا نیم‌فصل صبر کنند یا به تیم‌های لیگ یکی بروند.

/ 0 نظر / 18 بازدید