تلویزیون به پخش «نـــود» تصمیم دارد؟

ناکامی تیم ملی امید در رقابت با تیم عراق و 40 ساله شدن حسرت صعود به المپیک، تلویزیون را این روزها واداشته که برغم اتمام «نود»، برای پخش یک قسمت دیگر از این برنامه تصمیم بگیرند.

آخرین قسمت از سری دوازدهم برنامه‌ «نود» در هفته‌ی گذشته با خداحافظی موقت عادل فردوسی پور از بینندگان این برنامه ورزشی همراه بود؛ این در حالی است که اتفاقات اخیر در فوتبال احتمال اضافه شدن قسمتی دیگر به برنامه‌ی «نود» را قوت بخشیده است.

در پی ناکامی تیم ملی امید در مسابقه برابر عراق و 40 ساله شدن حسرت صعود به المپیک، این احتمال وجود دارد که برنامه «نود» این موضوع را به بحث بگذارد. تاکنون خبر رسمی در خصوص پخش «نود» اعلام نشده است و گفته می‌شود مدیران شبکه سه سیما همچنان در حال تصمیم‌گیری در خصوص پخش این برنامه هستند که پخش آن مستلزم بر هم ریختن جدول پخش و حذف چند برنامه است.

بر اساس این گزارش، چهارم اسفند 89 کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به فدراسیون ایران اعلام کرده بود که کمال کامیابی‌نیا دو اخطاره است و نمی‌تواند در بازی با ایران برابر عراق بازی کند اما نه تنها این نامه در فدراسیون فوتبال گم شد بلکه موضوع به کادر فنی تیم امید هم اطلاع داده نشد؛ تا در بازی رفت منصوریان در دقیقه 89 کامیابی‌نیا را وارد زمین کرد و همین موضوع باعث شد تا ایران به دلیل استفاده از بازیکن دو اخطاره سه بر صفر بازنده اعلام شود.

آخرین قسمت از برنامه «نود» با اجرا و تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور، دوشنبه ـ23 خرداد ماه ـ پخش شد و یکی از طولانی‌ترین قسمت‌ها را شامل می‌شد که تا حوالی اذان صبح به طول انجامید.

عادل فردوسی‌پور که اجرای «نود» را در دوازدهمین سال متوالی تجربه می‌کند، در آخرین قسمت از این برنامه اعلام کرد که «نود» تا آغاز مسابقات لیگ یازدهم ـ مرداد ماه ـ پخش نمی‌شود و بر این اساس حدود یک ماه و نیم «نود» تعطیل است.

او همچنین از بینندگان «نود» خواست که هرگونه پیشنهاد یا انتقاد درباره‌ی دکور برنامه، ووله‌ها و بخش‌های گرافیکی را از طریق سایت «نود» در اختیار سازندگان قرار دهند.

فردوسی‌پور در آخرین برنامه از نود همچنین به شوخی خطاب به مدیران شبکه سه گفت که این آخرین قسمت از برنامه «نود» در لیگ دهم است و ما می‌رویم و یکی ـ دو ماه از دست ما راحت خواهید بود.

/ 0 نظر / 22 بازدید