و اکنون حسرت حضور در المپیک «40 ساله» شد!

علیرضا محجوب/ خبرگزاری پارس فوتبال

دیدار تیم‌های امید ایران و عراق در چارچوب مرحله پلی‌آف مقدماتی فوتبال المپیک 2012 در قاره آسیا از ساعت 20 پنجشنبه شب در ورزشگاه آزادی آغاز شد که این مسابقه در پایان با برتری 2 بر صفر عراقی ها خاتمه یافت.

گلهای این دیدار را امجد راضی در دقایق 35 و 63 برای عراق به ثمر رساند تا ملی‌پوشان کشورمان با شکست در خانه، حذفی زودهنگام از گردونه رقابت‌ها داشته باشند و حسرت حضور ایران در المپیک 40 ساله شود.

هرچند دیدار رفت دو تیم با تک گل محسن مسلمان با نتیجه یک بر صفر به سود ایران در اربیل عراق به پایان رسیده بود اما مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا ساعت 11 روز پنجشنبه طی نمابری به فدراسیون فوتبال اعلام کردند که ایران بدلیل عدم توجه به هشدارهای قبلی و استفاده از یک بازیکن محروم به نام کمال کامیابی نیا، در بازی رفت مقابل عراق 3 بر صفر بازنده بوده است.

با این وجود، پیش از سوت پایان مسابقه برگشت، جناب دکتر سعیدلو رئیس کاربلد و موفق(!) سازمان تربیت بدنی قصد ترک ورزشگاه را داشت که با اصرار خبرنگاران برای مصاحبه و پاسخگویی دلایل ناکامی تیم امید به مردم روبرو شد.

سعیدلو اما درباره احساسات مردم که در پایان بازی به وضوح شنیده می شد، گفت: در هر صورت مردم ناراحت هستند! من هم در حال حاضر جلسه مهمی دارم که باید در آن شرکت کنم آقای کفاشیان در ورزشگاه حضور دارد و بروید و علت شکست را از او سؤال کنید!

وی در مورد ترک زود هنگام ورزشگاه از سوی بهرام افشارزاده، دبیر کل کمیته ملی المپیک نیز گفت: افشارزاده که از ایران فرار نمی‌کند می‌توانید بعدا در این باره از او سؤال کنید...!

پی نوشت: بله آقای دکتر! آنهایی که با سهل انگاری و البته ضعف مدیریت شان زمینه ساز حذف تیم فوتبال امید کشورمان از مرحله مقدماتی المپیک لندن شدند؛ قطعا جلسات شان مهم تر از پاسخگویی به مردم است. قطعا هیچکدام شان از ایران فرار نمی کنند، هیچکدام شان پاسخ روشنی به 40 ساله شدن حسرت حضور در المپیک نمی دهند، و برای هیچکدام از این به اصطلاح مسئولان، ناامید شدن «امید» اهمیت چندانی ندارد! و احتمالا طی چند ماه آینده نیز با مسئولیت گرفتن در بخش دیگری از سازمانهای دولتی -مثل وزارت نفت- دوباره مشغول به خدمت رسانی(!) به همین مردم می شوند...

«دکتر جان»! تا بوده همین بوده . . .

/ 0 نظر / 18 بازدید