ویا هرگز به اسلام اهانتی نکرد

مسوت اوزیل خبرسازی روزنامه‌ای عربی درباره توهین داوید ویا به دین اسلام را نادرست دانست و آن را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بازیکن ژرمن خط میانی رئال مادرید فردی آرام و خونسرد شناخته می‌شود. با این حال او در دقیقه‌های پایانی دیدار برگشت سوپرجام اسپانیا برابر بارسلونا که با برتری 3 بر 2 آبی – اناری‌ها و قهرمانی آنها همراه شد، از کوره در رفت و حتی در متن زد و خورد بازیکنان دو تیم قرار گرفت. اوزیل می گوید تنها به دلیل پشتیبانی از همبازیانش وارد این درگیری شده است.

زد و خورد بازیکنان دو تیم زمانی آغاز شد که مارسلو مدافع برزیلی رئال با تکلی خشن سسک فابرگاس را نقش بر زمین کرد. پس از آن بود که بازیکنان و حتی نیمکت‌نشینان دو تیم با یکدیگر گلاویز شدند. در این درگیری‌ها اوزیل و ویا به یکدیگر حمله ور شده و در نهایت با کارت قرمز داور از نیمکت ذخیره‌های دو تیم اخراج شدند.

یک منبع نه چندان سرشناس خبری عرب مدعی شده بود، اوزیل به دلیل توهین ویا به دین اسلام از کوره در رفته است. خبری که از سوی این بازیکن تیم ملی آلمان رد شد. اوزیل در گفت‌وگو با روزنامه بیلد آلمان عنوان کرد، چنین الفظی بر زبان مهاجم بارسا جاری نشده است: "من بی گناهم. از تلویزیون هم می‌توان این موضوع را دید. جنجال در این بازی دور از ذهن نبود. آنچه پیش آمد، تنها از روی احساس صرف بود. اگر به همبازیانم حمله شود، در آن صورت به یاری آنها می‌شتابم." او خبر توهین مذهبی ویا را کاملا نادرست برشمرد و رد کرد.

/ 2 نظر / 26 بازدید
زیــبــا جـــونـــ

سلام دوست عزیز خوبی؟! میگم من آپم حتما به وبلاگم سر بزن،یه خبر داغ دارم یه خبر داغ دارم [نیشخند] بدو بیاها! کارت دارم،اومدی حتما هم عضو شو تا بفهمی [نیشخند][قلب] منتظرتم!!!

هیئت متوسلین به حضرت علی اصغر (ع)

سلام . وبلاگ خوبي داري اما اگر دوست داري آمار بازديد هات افزايش پيدا کنه توصيه ميکنم تو موتور جستجو بست ايران وبلاگ خودتو ثبت کن تا روزانه کلي بازديد داشته باشي از اين سايت . کنر از يک دقيقه هم زمان نمي بره فقط اسم و آدرس سايت و کلمات کليدي رو بايد وارد کني . اگر هم فرصت داري مي توني تمام پست هاتو ثبت کني تا بازديد هاي بيشتري وارد وبلاگت بشه .